• E-posta: info@5cizolasyon.com
  • Telefon: +90 530 404 63 61

5C İZOLASYON AYRICALIKLARI  


KENDİMİZE YAPILMASINI İSTEMEDĞİMİZ HİÇBİR ŞEYİ BAŞKASINA YAPAMAYIZ !!!

 

 

ÜCRETSİZ KEŞİF

Türkiye’nin her yerinde ücretsiz keşif yapabilen organizasyon yapımızla hizmetinizdeyiz.

Uzman ekibimiz tarafından en doğru keşif yapılarak, yapıların doğru ölçümleme ile metrajları belirlenir. Teklif aşaması bu metraja göre değerlendirilir ve siz değerli müşterimize en uygun malzeme ve en uygun fiyat garantisi ile teklifimiz sunulur.

 

SU YALITIM DANIŞMANLIĞI

İhtiyaçlarınızın en güvenilir şekilde karşılanabilmesi için uzman kadromuz; yapının durumuna göre yetkili kişilere, site sakinlerine, site yönetimlerine, teknik müdürlere, şantiye şeflerine vb. en doğru çözümün nasıl olması gerektiği konusunda bir bilgilendirici toplantı gerçekleştirir.

Sorunlu alanın nasıl bir teknik ve malzeme ile izolasyonunun sağlanması gerektiği detayları ile birlikte sizlere anlatılır. Alternatiflere yer verilir, sonuçları aktarılır. Değerlendirmenizi sunulur.

 

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren gerek teknik gerekse idari kadromuz ihtiyaç duyduğunuz her süreçte sorularınıza cevap verir, çalışmalarını beklentinizi karşılamak için yürütürler. İş başlangıcından iş teslimine kadar, önerileriniz ve değerlendirmeleriniz için mutlaka güler yüzlü ve sorun çözmeyi bilen bir dostunuz olacak. İş tesliminden sonra da sizlerle hep irtibatta kalırız.

 

PLANLAMA

Keşif aşamasından işin yapım ve teslimi de dahil olmak üzere, bizimle çalışmaya karar verdikten sonra tüm uygulama planlarını sizlerin de onayı ile biz yaparız. Sorun gibi görünen tüm detayların çözümünde tecrübelerimizle yanınızdayız. İyi bir planlama ile tüm organizasyonun sorunsuz bir şekilde yürütülmesi için en iyisini yapmaktayız.

 

İŞ GÜVENLİĞİ

5C İzolasyon, yapacağı işlerden önce insan sağlığına önem verir. İş imalat süresince işvereni zor durumda bırakacak hiçbir uygulama yapmaz. Gerekli önlemlerin alınması konusunda işverenle organize çalışır. SGK’lı ve İş Sağlığı Güvenliği eğitimi olan teknik personeli ile imalat süresinde en doğru tedbirleri alır ve hukuki tüm kuralları özveri ile uygular.

 

UYGULAMA VE FİRMA GARANTİSİ

5C İzolasyon olarak tamamladığımız tüm projelerde 5 yıl uygulama ve firma garantisi vermekteyiz.

Teklif sözleşmelerinde yer alan garanti ile yasal olarak 2 yıl olan garanti kapsamını firma olarak 5 yıla çıkarıyoruz ve aramızda yapacağımız satış sözleşmesiyle de bu garanti kapsamını güvence altına alıyoruz. Bu garanti  kapsamı boyunca yaptığımız su izolasyon uygulamasında sizlerin hatasından kaynaklanmayan su izolasyon sorununu ÜCRETSİZ bir şekilde çözmeyi taahhüt ediyoruz.

 

TEMİNAT MEKTUBU

Yaptığımız işlerde sizleri de korumak adına sözleşme bedelinin %10’u kadar 6 aylık banka teminat mektubu veriyoruz.  Kesin teminat olan bu mektubu, iyi niyetinizden şüphe duymadan aramızdaki hukuki durumu ve güveni daha da perçinlemek için veriyoruz. Firma olarak yapacağımız ve yaptığımız işlerin arkasındayız. Kendimizi sizin yerinize koyuyor ve aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidermeyi amaçlıyoruz.